Prírodné pleťové masky

Doprajte svojej pleti odpočinok v podobe kvalitnej pleťovej masky. Zloženie z prémiových prírodných ingrediencií zanechajú vašu pleť regenerovanú, hydratovanú a žiarivú.

Filter
Nastaviť vzostupný smer

8 položiek

na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Krémová anti-aging maska
  Hodnotenie:
  99%
  69,90 €
 2. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Krémová maska na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 47,90 € Znížená cena 38,32 €
 3. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Senzitívna krémová maska
  Hodnotenie:
  98%
  37,90 €
 4. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Hydro gélová maska
  Hodnotenie:
  98%
  34,90 €
 5. -20%
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Čierna maska 2v1
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 37,90 € Znížená cena 30,32 €
 6. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Pleťová maska na mastnú, problematickú pokožku PURDERM
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 19,90 € Znížená cena 15,92 €
 7. Pridať do zoznamu prianí
 8. -40%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Pleťová maska na začervenanú pokožku a kuperózu SENSACEA
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 22,90 € Znížená cena 13,74 €
Filter
Nastaviť vzostupný smer

8 položiek

na stránku

Prečo by ste mali používať pleťové masky na tvár?

Pleťové masky sú vynikajúcim doplnkom pri každej rutine starostlivosti o pleť. Môžu pomôcť hydratovať pokožku, odstrániť prebytočný maz a zlepšiť akné. No milou výhodou môže byť, že nám môžu ponúknuť relaxačný zážitok v pohodlí domova.

Sila pleťovej masky je často podceňovaná, no má množstvo neprehliadnuteľných benefitov. Rovnako ako iné kozmetické prípravky, pleťové masky sú navrhnuté pre rôzne typy a problémy pleti. Dokážu pomerne rýchlo zefektívniť procesy v pokožke a tým dosiahnuť zlepšenie v krátkom čase, čo oceníte hlavne pred dôležitými udalosťami.

Aké sú hlavné benefity kvalitných pleťových masiek?

1 Revitalizujú unavenú a poškodenú pokožku – pravidelným používaním kvalitných pleťových masiek môžete účinne redukovať jemné linky či pigmentové škvrny.

2 Hĺbkovo hydratujú – kvalitné pleťové masky obsahujú vysokú koncentráciu aktívnych látok, čím poskytujú hĺbkovú hydratáciu a ošetrenie.

3 Hĺbkovo zbavujú nečistôt – pleťové masky pomáhajú odstrániť prebytočný olej, nečistoty a toxíny z pokožky. Týmto je po aplikácii pleť hĺbkovo očistená od nečistôt i z hlbokých pórov.

4 Jednoduché použitie – výsledky pleťových masiek sa dostavia už pri pravidelnom používaní len dvakrát do týždňa. Ľahko sa nanášajú, odstraňujú a je možné ich nosiť pri bežných domácich činnostiach.

Prečo si vybrať pleťovú masku u nás?

Pleťové masky prírodných certifikovaných značiek ANNEMARIE BÖRLIND a DADO SENSplné prírodných látok, ktoré splnia to, čo od kvalitnej masky očakávate. V tejto kategórii nájdete masky pre všetky typy pleti a masky, ktoré môžu vyriešiť i špecifické problémy, ako je nadmerná produkcia mazových žliaz či vrások. Použitím pleťovej masky môžete efektívne pomôcť predchádzať vyrážkam, minimalizovať výskyt pórov a zlepšiť celkovú štruktúru pokožky. Zároveň sú bez škodlivých látok – bez silikónov, zlúčenín PEG, ropných derivátov, mikroplastov či syntetických vôní (tie sú nahradené rastlinnými extraktmi).

Koniec koncov aplikácia pleťovej masky môže byť relaxačným rituálom. Je to čas, kedy si môžete dopriať trochu self-care, uvoľniť sa a oddýchnuť si. Tento aspekt môže mať pozitívny vplyv na celkový stav pokožky.