Prírodný make upy na tvár

Vyberte si z bohatej ponuky prírodných make-upov formulovaných prírodnými zložkami, ako sú extrakty, minerály, vitamíny či éterické oleje, poskytujúce hydratáciu a upokojenie. Prírodné zloženie bez škodlivých látok. Stačí si vybrať!

Filter
Nastaviť vzostupný smer

8 položiek

na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Anti-aging make-up
  Hodnotenie:
  93%
  Už od 27,92 € Bežná cena 34,90 €
 2. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Fluid make-up
  Hodnotenie:
  77%
  Už od 24,90 €
 3. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Natuwear Foundation
  Hodnotenie:
  80%
  Už od 23,72 € Bežná cena 27,90 €
 4. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Hypersenzitívny Make up BEIGE na citlivú až začervenanú pleť
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 27,90 € Znížená cena 22,32 €
 5. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Hypersenzitívny Make up ALMOND na citlivú až začervenanú pleť
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 27,90 € Znížená cena 22,32 €
 6. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Hypersenzitívny Make up NATURAL na citlivú až začervenanú pleť
  Hodnotenie:
  90%
  Bežná cena 27,90 € Znížená cena 22,32 €
 7. -20%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Hypersenzitívny Make up HAZEL na citlivú až začervenanú pleť
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 27,90 € Znížená cena 22,32 €
 8. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Kompaktný make-up
  Hodnotenie:
  85%
  Už od 19,92 € Bežná cena 24,90 €
Filter
Nastaviť vzostupný smer

8 položiek

na stránku

Prečo je prírodný make-up tou lepšou voľbou pre zdravie pleti?

Siahnuť po prírodnom make-upe namiesto tradičného konvenčného make-upu môže byť pre mnohých ľudí atraktívnou voľbou z viacerých dôvodov. Prírodný make-up, ktorý je často označovaný ako "clean beauty" alebo "prírodný krásny make-up," má viaceré výhody:

1 Čerpá z účinkov prírodného zloženia
Prírodný make-up je formulovaný s prírodnými a organickými zložkami, ako sú rastlinné extrakty, minerály, vitamíny a éterické oleje. Tieto zložky sú miernejšie k pokožke a zvyčajne neobsahujú tvrdé chemikálie a umelé látky, ktoré môžu spôsobovať podráždenie.

Mnoho prírodných make-upov okrem toho, že kryjú, obsahujú i hydratačné a výživné zložky, ktoré poskytujú pokožke potrebnú starostlivosť a udržiavajú ju hydratovanú počas celého dňa. Všetky make-upy, ktoré tu nájdete, sú bez mikroplastov, silikónov či iných škodlivých látok, ktoré zvyšujú riziko podráždenia pleti. Namiesto toho je použitá vysoká koncentrácia prírodných látok, ktoré môžu pôsobiť upokojujúco, hydratačne i omladzujúco!

2 Sú vhodné pre rôzne typy a špecifické potreby pleti
Existuje veľa rôznych prírodných make-upov, ktoré sú vhodné pre rôzne typy pleti a potreby. Môžete si vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim individuálnym potrebám. Zároveň sú prírodné make-upy vhodné pre špecifické disfunkcie, ako je rosacea, ružovka, atopický ekzem a pod.

3 Sú šetrné k pokožke
Kvalitné prírodné make-upy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali riziko vzniku podráždenia a alergických reakcií. To znamená, že sú vhodné pre citlivú pokožku a môžu byť bezpečné pre dlhodobé používanie.

4 Vytvárajú prirodzený vzhľad
Prírodný make-up sa snaží vytvoriť prirodzený vzhľad, ktorý nezakrýva úplne pokožku, ale len vyhladzuje tón a nepravidelnosti. Tento efekt môže byť atraktívny pre tých, ktorí preferujú menej viditeľný make-up.

Celkovo povedané, prírodný make-up môže byť skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť make-up s prírodnými zložkami a starostlivosťou o pokožku. Pomáha to vytvoriť zdravý, prirodzený vzhľad a podporuje etickú a udržateľnú krásu.

Na tomto mieste nájdete iba make-upy bez mikroplastov a iných škodlivých látok

Prírodné make-upy, ktoré tu nájdete, neobsahujú nežiadúce látky, ako sú silikóny, minerálne oleje, parabény, mikroplasty a PEG, ktoré môžu znížiť prirodzenú vlhkosť pokožky, oslabiť jej odolnosť či zrýchliť proces starnutia. Okrem toho značky produktov nepodporujú testovanie na zvieratách. Jej dekoratívna časť je obohatená rastlinnými extraktmi, čo zabezpečuje nielen krásny vzhľad, ale aj pokožke poskytuje výživu. Vďaka čistým zložkám je tento produkt výborne tolerovaný aj ženami s citlivou pokožkou.