Spojeni_snom_vedeni_vi_ziou_5_

Náš príbeh

Henima® sa zrodila z lásky a spojenia mien našich detí Marcusa a Emy a našich mien s priezviskom Martinko. Toto spojenie pre nás nie je len názov, ale symbol poslania, ktoré nás spája. Henima® ako e-shop s vegánskou, prírodnou a udržateľnou kozmetikou je mostom medzi nami a svetom, šíriacim harmóniu rodinného života, úctu k prírode a túžbu po zdravšej budúcnosti. Inšpirovaní našimi deťmi, prinášame produkty tej najvyššej kvality pre vašu pohodu, zdravie a žiarivú krásu. V Henime® veríme v silu prírody a v zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Doprajte si zdravú krásu s vysoko kvalitnými produktami, ktoré sú šetrné k vám aj k našej planéte.

kvet-cierna_2_

Srdce a hlava v harmónii

Zakladateľkou Henimy® a srdcom tohto projektu som ja, Henrieta Martinková. Moje rozsiahle skúsenosti v oblasti prírodnej kozmetiky, získané počas 14 rokov v riadení distribúcie renomovanej značky ANNEMARIE BÖRLIND pre SR a ČR, sú pevným základom Henimy®. S hlbokým záväzkom sa venujem poslaniu Henimy® - prinášať inovatívne, etické a čisto prírodné kozmetické riešenia, ktoré rešpektujú našu planétu a zároveň sa starajú o vašu pokožku s láskou.

Moja cesta by nebola možná bez môjho manžela, Jána Martinka – neoddeliteľného partnera v osobnom živote aj v podnikaní. Jeho odborné znalosti v oblasti e-commerce sú neoceniteľné pre náš spoločný úspech a umožňujú nám efektívne čeliť výzvam spojeným s online predajom. Naše hlboké spojenie je základom toho, aby Henima® presiahla bežné štandardy a stala sa viac ako len značkou. Ja som srdce a on hlava. Pragmatizmus môjho manžela v spojení s mojou vášňou pre prírodnú kozmetiku dokazuje, že keď srdce a hlava idú ruka v ruke, spoločne vytvárame niečo skutočne výnimočné.

Spolu s naším úžasným tímom posúvame štandardy v odvetví krásy a zdravia, kde vynikáme v inováciách a kreatívnom myslení, čím ukazujeme odhodlanie a vášeň pre prácu. S hrdosťou reprezentujeme značky ako ANNEMARIE BÖRLIND a DADO SENS v sektore prírodnej kozmetiky a dermokozmetiky, a v oblasti starostlivosti o vlasy sú naše vlajkové lode ORIGINAL BOTANIC a ANEA TECHLINE. Každý produkt v našej ponuke je starostlivo vybraný s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu, aby sme zabezpečili to najlepšie pre vašu pleť, telo aj vlasy. V Henime® sa riadime jednoduchým, ale silným heslom : Hlavou vedení, srdcom inšpirovaní. Spolu tvoríme krásu, ktorá rešpektuje Zem. Pracujeme s poctivosťou, dôrazom na kvalitu a so zameraním na hodnotu spokojnosti. V každom produkte, ktorý prinášame, sa odráža vášeň pre prírodu a snahu o skutočný rozdiel, ktorý môžete nielen vidieť, ale aj cítiť."

Dizajn_bez_na_zvu_26_

Viac než len kozmetika

Henima® nie je len obyčajná kozmetika. Je to cesta k prirodzenej kráse a zdravému životnému štýlu. Produkty pre pleť, telo a vlasy, ktoré ponúkame v eshope Henima, sú vyrobené z tých najčistejších a najkvalitnejších ingrediencií. Pri ich výbere kladieme veľký dôraz na to, aby sme sa vyhýbali škodlivým chemikáliám a syntetickým látkam. Vďaka inovatívnym receptúram a najnovším vedeckým poznatkom prinášame účinné riešenia, ktoré sú šetrné k vám aj k životnému prostrediu.

kvet-cierna_2_

Od vízie k realite

DSC_2643-Edit-3

Vízia stojí na viere v zmenu. Veríme v rast osobnosti a v zmenu kvality života. Sme tu, aby sme vám dopriali emocionálny zážitok a precítenie vlastnej unikátnej hodnoty cez krásu a starostlivosť. Naším cieľom je posilniť vašu sebadôveru a podporiť vás v ceste k sebauvedomeniu a sebaláske.

Poslaním je ponúkať výber overených a kvalitných udržateľných produktových značiek, ktoré sú definované prírodnosťou, udržateľnosťou a inováciou. Základ tvoria nadčasové prírodné značky, ktoré vyberáme na základe vedeckého výskumu s preukázateľným účinkom. Našim cieľom je váš prospech v podobe zlepšenia kvality života na rôznych úrovniach. Sme tu pre všetkých, ktorí oceňujú kvalitu.

Prísľub značky Henima® sa zakladá na inovácii a inakosti. Vo všetkom hľadáme zmenu. Od štýlu komunikácie, cez prístup k vám, našim zákazníkom. Naše hodnoty sa zameriavajú na hodnoty zdravia, sebalásky, sebaúcty, návratu k sebe a k prirodzenosti. Objavujeme to, čo je vo vás autentické. Podporujeme váš prechod od produktového k prístupu zameranému na hodnoty.

Politika kvality vychádza z nášho odhodlania poskytovať najprémiovejšie produkty, v ktorých je kvalita, veda, hodnota. Záleží nám, aby sme s ponukou produktov boli stotožnení rovnako ako aj vy - naši zákazníci. Neustále inovujeme, modernizujeme a prispôsobujeme sa novým trendom. Obrovskú váhu prikladáme zákazníckemu servisu a ponuke služieb, ktorá nie je len o starostlivosti, ale preniká do hĺbky v emocionálnej rovine a v naplnení osobných potrieb.

Odvážme sa snívať spoločne

Henima bol vždy môj sen, teraz sú vaše sny našou misiou,“ hovorí Henrieta Martinková, zakladateľka Henimy®. Odvážme sa snívať spoločne o svete, kde krása nie je len povrchná, ale odráža hlbokú úctu k prírode a zodpovednosť voči našej planéte. V Henime® nie je krása len o vzhľade; je o pocite radosti, vitality a naplnenia, ktorý zažívate pri každom použití našich produktov. Ak hľadáte kozmetiku, ktorá je kvalitná, čistá a inovatívna, Henima e-shop je pre vás to pravé.

„Odvážme sa snívať spoločne a spoločne tvarujme svet plný krásy a autenticity."

podpis_henrieta-m2_2_
amb-logo_1_
dado-sens_1_
original-botanic
anea-logo