Prípravky po opaľovaní

S prírodným mliekom a gélom po opaľovaní získate komplexnú starostlivosť o pokožku, ktorá nielen obnoví, ale aj zachová krásu a opálenie. Doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť, ktorú si zaslúži, a užívajte si jej zdravý lesk a opálený vzhľad ešte dlhšie.

Filter
Nastaviť zostupný smer

2 položiek

na stránku
 1. -40%
  Pridať do zoznamu prianí
  DADO SENS
  Gél po opaľovaní
  Bežná cena 17,90 € Znížená cena 10,74 €
 2. ANNEMARIE BÖRLIND
  Upokojujúce mlieko po opaľovaní
  Hodnotenie:
  100%
  19,90 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

2 položiek

na stránku

Prírodné mlieka a gély po opaľovaní: Prečo siahnuť práve po nich? 

Letné obdobie prináša so sebou nielen príjemné slnečné lúče a teplé dni, ale aj nové požiadavky na starostlivosť o našu pokožku, ktorá je vystavená intenzívnemu slnečnému žiareniu. A práve v tomto kontexte sa prírodné mlieka a gély po opaľovaní stávajú nenahraditeľnými spojencami v udržiavaní zdravia a krásy pokožky. Ich výnimočné výhody pre hydratáciu a obnovu pokožky robia z nich nevyhnutnú súčasť letnej starostlivosti. Prečo siahnuť práve po prírodných mliekach a géloch po opaľovaní? 

1 Intenzívna hydratácia s pantenolom a sorbitolom
Jednou zo základných vlastností prírodných mliek a gélov po opaľovaní je ich schopnosť poskytovať pokožke intenzívnu hydratáciu, ktorá sa v tejto dobe stáva kľúčovým faktorom pre jej zachovanie zdravia a krásy.

Základom tejto hydratácie sú zložky ako pantenol a sorbitol. Pantenol, známy aj ako provitamín B5, je pre pokožku skutočným zázrakom. Jeho účinnosť spočíva v schopnosti preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, a dopĺňa potrebnú hydratáciu. Týmto spôsobom pantenol nielenže dodáva pokožke potrebnú vlhkosť, ale tiež podporuje regeneráciu buniek, čím zvyšuje pružnosť a odolnosť pokožky. Sorbitol, ďalšia kľúčová zložka, pridáva do tejto jedinečnej formuly ďalšiu dimenziu hydratácie. Jeho schopnosť viazať vlhkosť umožňuje udržiavať optimálnu hladinu hydratácie v pokožke aj v náročných podmienkach, ako sú horúce letné dni. 

2 Regenerácia s alantoínom a vynikajúce účinnky hamamelu
Z bylinných extraktov získaný alantoín je účinnou prírodných mliek a gélov a práve v produktoch u nás, ho môžete nájsť. Jeho liečivé vlastnosti podporujú rýchlejšiu obnovu buniek, čím zmiernujú začervenanie a podráždenie spôsobené slnečným žiarením. Alantoín je kľúčovým spojencom v procese obnovy pokožky. Hamamel pridáva týmto produktom adstringentné vlastnosti. Pomáha zužovať póry a upokojuje pokožku, čím dodáva starostlivosti o pokožku po opaľovaní nový rozmer. Gély s hamamelisom napomáhajú udržiavať rovnováhu pokožky a minimalizovať riziko podráždenia.

3 Účinná prevencia proti predčasnému starnutiu
Prírodné mlieka a gély nie sú len okamžitou úľavou po opaľovaní, ale aj preventívnym krokom voči dehydratácii a predčasnému starnutiu pokožky. Ich vyvážená kombinácia aktívnych zložiek zvyšuje mieru hydratácie pokožky, poskytujúc dlhodobý účinok.

4 Predlžujú opálenie
S prírodnými mliekami a gély po opaľovaní nejde len o okamžitú úľavu a regeneráciu pokožky, ale aj o dlhodobé udržanie jej krásy a opálenia. Pokožke poškodenej UV žiarením dodávajú vitalitu a posilňujú jej ochrannú bariéru. Tieto produkty majú jedinečnú schopnosť predlžovať trvanie opálenia, čím vám umožňujú si dlhšie užívať zlatistý tón pokožky získaný na slnku.