Kozmetika pre mužov

Odkryte tajomstvo zdravej a žiarivej pokožky vďaka prírodnej starostlivosti. Naša široká ponuka prírodných pleťových produktov je navrhnutá tak, aby poskytovala vašej pokožke komplexnú intenzívnu starostlivosť. Stačí si vybrať!

Filter
Nastaviť vzostupný smer

5 položiek

na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  2-fázový olej na pleť a bradu pre mužov
  Hodnotenie:
  100%
  27,90 €
 2. -10%
  Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Pleťový krém pre mužov
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 30,90 € Znížená cena 27,81 €
 3. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Očný krém pre mužov
  Hodnotenie:
  100%
  25,90 €
 4. -10%
  Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Gél po holení pre mužov
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 27,90 € Znížená cena 25,11 €
 5. Pridať do zoznamu prianí
  ANNEMARIE BÖRLIND
  Pleťový a telový čistiaci gél 2v1 pre mužov
  Hodnotenie:
  100%
  18,90 €
Filter
Nastaviť vzostupný smer

5 položiek

na stránku

Prírodné krémy pre mužov: Aké sú ich hlavné výhody? 

V dnešnej dobe sa stále viac mužov obracia k prírodným produktom na starostlivosť o svoju pokožku. Už dávno nejde len o ženy, ktoré si chcú zachovať mladistvý vzhľad a zdravú pleť; muži tiež uznávajú možnosti starostlivosti o svoju pokožku a venujú jej viac pozornosti. Prečo siahnuť práve po prírodných krémoch? 

1 Žiadne škodlivé chemikálie
Jedným z hlavných dôvodov, prečo prečo zvoliť prírodné krémy, je ich bezpečnosť. Tradičné krémy často obsahujú syntetické zložky a chemikálie, ktoré môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie. Prírodné krémy sú vytvorené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné extrakty, oleje a éterické oleje, čo znamená, že neobsahujú tvrdé chemikálie, parabény ani syntetické vône.

2 Hydratácia a ochrana
Muži sú často vystavení tvrdým poveternostným podmienkam a faktorom životného prostredia, ktoré môžu vysušiť a poškodiť ich pokožku. Prírodné krémy s obsahom hydratačných zložiek, ako je napríklad kokosový olej, antioxidanty, ako je vitamín E, môžu pokožku hydratovať a chrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

3 Vzhľad a starnutie
Prírodné krémy môžu pomôcť mužom udržiavať zdravý a mladistvý vzhľad. Rastlinné extrakty a oleje, ktoré sa často nachádzajú v týchto krémoch, majú protizápalové vlastnosti a môžu pomôcť redukovať vrásky a jemné linky. Pravidelná aplikácia prírodného krému môže zlepšiť textúru pokožky a prispeť k rovnomernému tónu pleti.

4 Jednoduchá aplikácia
Prírodné krémy sú ľahko aplikovateľné a rýchlo sa vstrebávajú do pokožky. .

Rôzne druhy pánskych krémov pre rôzne potreby 

Na trhu sú k dispozícii rôzne druhy prírodných krémov pre mužov, čo umožňuje vybrať si produkt, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám. Existujú krémy určené pre hydratáciu, proti starnutiu, proti akné, po holení a mnoho ďalších. To znamená, že každý muž môže nájsť produkt, ktorý bude pre neho ideálny. Ak sa starostlivosť o svoju pokožku stane súčasťou vašej dennodennej rutiny, môžete dosiahnuť zdravú, hydratovanú a mladistvú pokožku.