Ceruzka na pery

Hodnotenie:
100%
SKU:602680-1
Už od 12,67 € Bežná cena 14,90 €
Ceruzka na pery so štetcom sa vyznačuje veľmi dobrou pigmentáciou, zároveň pomáha dosiahnuť precízne kontúry pier. Plná výživných prírodných zložek, vegánske zloženie.
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
602680-1

Ceruzka na pery od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND sa vyznačuje veľmi dobrou pigmentáciou, bohatým výživným zložením a hydratáciou.

Tento kozmetický produkt slúži na presné a ľahké zvýraznenie okrajov vašich pier a zároveň zabraňuje akémukoľvek rozmazaniu za líniou pier. Zahrnutie karnaubského vosku a kandelilového vosku do zloženia poskytuje jedinečnú starostlivosť a ochranu pre vaše pery.

Prírodné zloženie ceruzky zaisťuje, že pery zostanú pružné, hydratované a hladké. Ceruzka je navyše vybavená praktickým štetcom na opačnom konci, vďaka čomu je nanášanie rúžu ešte presnejšie a bez námahy.

Produkt neobsahuje mikroplasty ani deriváty minerálnych olejov a je VEGAN.

Vlastnosti

Ceruzka na pery s vysokou pigmentáciou ponúka bohaté farby a intenzitu.
Zahrňuje prírodné zložky, ako napríklad karnaubský vosk a kandelilový vosk, ktoré slúžia na ochranu a starostlivosť o pery.
S integrovaným štetcom sa dosahuje jednoduchšie a presnejšie aplikovanie.

Aplikácia

Ceruzkou môžete zdôrazniť a vytvoriť kontúry pier, čím zvýrazníte ich tvar a zväčšíte objem. Taktiež ju môžete použiť ako podklad pre váš obľúbený rúž, čím predĺžite trvácnosť a zabezpečíte dokonalý vzhľad vašich pier. Ak preferujete prirodzený vzhľad, jednoducho rozotrite ceruzku na perách do stratena pomocou praktického aplikátora a následne aplikujte svoj obľúbený rúž.

Vedeli ste, že:

Karnaubský vosk patrí medzi najodolnejšie vosky na svete. Je vynikajúcim prírodným prostriedkom na ochranu pred vodou a inými vonkajšími vplyvmi.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU602680-1
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging1 g
Typ produktuCeruzky na pery, Pery
Produktová líniaDEKORATÍVNA KOZMETIKA
Write Your Own Review
Hodnotený produktCeruzka na pery
Your Rating