O ZNAČKE DADO SENS

dado-sens-logo_1_
DD-ikony_na-prirodnom-zaklade-removebg-preview_2_

DADO SENS je značka dermokozmetiky zameraná na starostlivosť o citlivú pokožku. Založil ju Michael Lindner v roku 1987 s cieľom ponúkať prírodné zloženie a kvalitnú starostlivosť na medicínskej úrovni. Značka sa zameriava na riešenie rôznych problémov s pokožkou, ako sú alergie a neurodermitída, pomocou ekologicky šetrných postupov. Dôraz kladú na prírodné zloženie produktov a efektívnu starostlivosť bez vedľajších účinkov pre citlivú pokožku.

warum-dermakosmetik

ŠPECIALISTA NA VAŠU POKOŽKU

Dermokozmetická značka DADO SENS poskytuje precíznu a efektívnu starostlivosť špeciálne pre najcitlivejšie typy pokožky. Ponúka širokú paletu špecializovaných produktových línií, zložených výhradne z prírodných surovín. Tieto produkty prešli dlhodobými a dôkladnými dermatologickými testami a vývojom, aby zabezpečili najvyššiu možnú účinnosť a bezpečnosť. Cieľom týchto produktov je poskytnúť šetrnú podporu veľmi citlivej a jemnej pokožke, obnoviť jej prirodzenú rovnováhu a zlepšiť jej celkové zdravie a vzhľad.

Vďaka svojmu prístupu a kvalite si DADO SENS získava dôveru užívateľov po celom svete, ktorí hľadajú efektívne riešenia pre svoje kožné problémy.

PREČO DADO SENS?

Ekológia a ochrana životného prostredia sú záležitosti, ktoré sa týkajú každého z nás. Nemôžeme prehliadať negatívne vplyvy znečistenia planéty na naše zdravie. V posledných desaťročiach, pod vplyvom environmentálnych problémov, zaznamenávame rast počtu ľudí trpiacich alergiami, neurodermatitídou a inými kožnými ochoreniami. Tieto problémy postihujú nielen dospelých, ale čoraz častejšie aj deti a mladistvých.

Jedným z účinných riešení je používanie prírodnej dermokozmetiky, ktorá je obzvlášť efektívna pri starostlivosti o citlivú a suchú pokožku a súčasne minimalizuje riziko nežiaducich vedľajších účinkov.

DD-Folgen-Umwelteinfluesse
DD-Labor

AKO VZNIKLA ZNAČKA DADO SENS?

DADO SENS Dermacosmetics vznikla z nápadu Michaela Lindnera, ktorý po mnohoročnej praxi vo farmaceutickom priemysle dospel k presvedčeniu, že je potrebné inovovať produkty pre dermatologickú starostlivosť. Svoje odborné znalosti a skúsenosti spojil s presvedčením, že prírodné a šetrné zloženie produktov môže byť efektívne a zároveň priateľské k životnému prostrediu.

1. januára 1987 založil spoločnosť DADO-cosmed GmbH. Táto spoločnosť, riadená filozofiou "Prírodné zloženie, medicínska starostlivosť", v spolupráci s poprednými dermatológmi vyvinula línie špeciálnej kozmetiky určenej na pomoc citlivej pokožke.

DADO SENS Dermacosmetics ponúka široký a rôznorodý sortiment prírodnej kozmetiky pre vlasy, telo a tvár. Produkty, vyvíjané a zdokonaľované počas troch desaťročí a sú založené na prírodnom základe. Ponúkajú špecializované produkty nielen pre ľudí trpiacich extrémnou suchosťou a citlivosťou pokožky, ale aj pre alergikov, ľudí s akné, diabetikov, trpiacich neurodermatitídou, psoriázou, alebo ružovkou.

PRODUKTY CERTIFIKOVANÉ A BEZ ŠKOLDLIVÝCH LÁTOK

Pre nás predstavuje čistá a zdravá krása odstránenie akýchkoľvek pochybných zložiek. Uvedomujeme si, že citlivá pokožka vyžaduje osobitú starostlivosť a zamedzenie akéhokoľvek podráždenia je pre nás kľúčové. Viac ako tri dekády sa sústredíme na poskytovanie účinnej starostlivosti, ktorá je šité na mieru potrebám jemnej a citlivej pokožky. Pri výbere zložiek našej prírodnej kozmetiky postupujeme s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na ich kompatibilitu, prírodný pôvod a účinnosť. Naším cieľom je, aby sa každý, bez ohľadu na kožné problémy, cítil zdravo a krásne, pričom kladieme dôraz na kvalitu a prírodný pôvod našich produktov."

Michael Lindner, zakladateľ značky

1_hlinikove_soli
2_DADO-SENS---Clean-Beauty-Icons_Internet_zivocisnych-vytazkov
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
12
Silikone_663x512

SORTIMENT ZNAČKY

Značka DADO SENS poskytuje produkty pre špecifické potreby rôznych typov pleti. Ponúkame hydratačné prípravky pre suchú atopickú pokožku, regulátory mazu pre mastnú pokožku a akné, šetrné produkty pre citlivú a alergickú pokožku, a prípravky na redukciu začervenania pre kuperóznu pokožku. Okrem toho u nás nájdete produkty na opaľovanie a dekoratívnu kozmetiku vhodnú pre hypersenzitívnu pleť.