VZORKA Šampón VOLUME na objem/kondicionér

Hodnotenie:
80%
SKU:91943
1,00 €
Šampón spevňuje vlasy, čím im dodáva pevnosť a pružnosť, zároveň zvyšuje ich objem, takže pôsobia hustejšie a plnšie. Intenzívny kondicionér sa špeciálne zameriava na starostlivosť o končeky vlasov, poskytuje im potrebnú výživu a hydratáciu, čím predchádza ich lámaniu a rozštiepeniu, a zanecháva ich jemné a hladké.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91943

Vzorka obsahuje:

  Šampón VOLUME pre jemné vlasy, pre zväčšenie objemu

  Šampón VOLUME od certifikovanej značky prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený pre jemné vlasy na zväčšenie ich objemu. Tento šampón zlepšuje pružnosť, lesk a silu vlasov. Obsahuje extrakt z lipového kvetu, ktorý vytvára na vlasoch ochranný film, dodávajúci objem. Okrem toho pšeničný proteín v produkte pomáha viazať vlhkosť vo vlasoch, vďaka čomu sú silné a lesklé. Aloe vera, bohatý zdroj vitamínov, minerálov a aminokyselín, vyživuje vlasy. Jedinečný a patentovaný Natural Care Complex© v tomto šampóne obsahuje javorový sirup, aloe vera a komplex Aquarich© z čierneho ovsa a lecitínu. Zlepšuje štruktúru vlasov, opravuje poškodené vlasy a zabraňuje dehydratácii a lámavosti tým, že viaže vlhkosť vo vlasoch. Tento prírodný šampón je vhodný aj pre mastné vlasy.

  Intenzívny kondicionér pre všetky typy vlasov

  Intenzívny vlasový kondicionér od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený na výživu a revitalizáciu vlasov. Kondicionér obsahuje cukrovú repu, ktorá je bohatá na betaín, prírodnú zlúčeninu, ktorá sa viaže na pokožku hlavy a poskytuje jej upokojujúci účinok. Okrem toho pomáha znižovať statickú elektrinu vlasov a posilňuje odolnosť vlasov voči poškodeniu.

  Aplikácia

  Umývajte vlasy šampónom a následne naneste potrebné množstvo prírodného kondicionéra do rúk. Jemne ho vmasírujte do vlhkých vlasov, nechajte chvíľu pôsobiť a následne ho dôkladne opláchnite vodou.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  Podrobnosti
  SKU91943
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging2x8ml
  EAN4011061919435
  Typy vlasovNormálne vlasy
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Šampón VOLUME na objem/kondicionér
  Your Rating