VZORKA Šampón REPAIR na poškodené, farbené vlasy/maska na vlasy

Hodnotenie:
100%
SKU:91940
1,00 €

Šampón je navrhnutý na posilnenie a vyživenie farbených, poškodených vlasov. Intenzívna maska účinne zvláda nároky vašich vlasových končekov a zabraňuje ich poškodeniu.

Dostupnosť: Skladom
SKU
91940

Vzorka obsahuje:

  Šampón REPAIR na poškodené, farbené vlasy

  Šampón certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je špeciálne vytvorený pre farbené, poškodené a lámavé vlasy náchylné na dehydratáciu a štiepenie končekov. Poskytuje extra výživu, ochranu a hydratáciu, ktorú potrebujú. Jeho jedinečná zmes prírodných zložiek zvyšuje elasticitu vlasov, dodáva im živší a lesklejší vzhľad. Okrem toho opravuje poškodené vlasy a redukuje štiepenie končekov a zároveň prirodzene zachováva odtieň farbených vlasov.

  Intenzívna maska pre všetky typy vlasov

  Intenzívna maska ​​na vlasy od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je navrhnutá, aby poskytla intenzívnu starostlivosť a výživu všetkým typom vlasov. Táto maska ​​​​má schopnosť preniknúť do štruktúry vlasov, poskytuje ochranu a výživu zvnútra von, v konečnom dôsledku zabraňuje poškodeniu.

  Maska je vyrobená z oleja z cukrovej repy a ricínového oleja, ktoré pôsobia ako primárne vyživujúce látky, znižujú elektrizovanie vlasov a upokojujú pokožku hlavy. Okrem toho pšeničný proteín v maske viaže vlhkosť, posilňuje vlasy a dodáva im pružnosť a lesk. Súčasťou je aj mandľový olej, ktorý vyhladzuje povrch vlasov a upokojuje pokožku hlavy. Výsledkom je, že vlasy sú lesklejšie, menej lámavé a ľahšie sa rozčesávajú.

  Aplikácia

  Naneste šampón na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite vodou. Je vhodný na každodenné použitie. Po umytí šampónom aplikujte masku na mokré vlasy. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom vlasy dôkladne opláchnite vodou.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Spoločnosť spĺňa všetkých päť krokov klimatickej stratégie.
  Podrobnosti
  SKU91940
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging2x8ml
  EAN4011061919404
  Typ produktuŠampóny, Masky na vlasy
  Typy vlasovFarbené vlasy, Poškodené vlasy
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Šampón REPAIR na poškodené, farbené vlasy/maska na vlasy
  Your Rating