VZORKA Šampón MILD na denné použitie/kondicionér

Hodnotenie:
80%
SKU:91946
1,00 €
Šampon MILD je špeciálne formulovaný pre šetrné umývanie vlasov každý deň. Jeho jemná formula neťaží vlasy, zatiaľ čo intenzívny kondicionér sa postará o vysoké nároky vašich konečkov, zanechávajúc ich hebké, hydratované.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91946

Vzorka obsahuje:

  Šampón MILD na denné použitie

  Prírodný šampón na vlasy značky ANNEMARIE BÖRLIND je určený pre všetky typy vlasov vrátane detských. Tento šampón poskytuje výživu, zvyšuje elasticitu vlasov a dodáva lesk.

  Koreň sladkého drievka, ktorý je kľúčovou zložkou, zmierňuje podráždenie pokožky hlavy a poskytuje upokojujúcu úľavu. Proteín získaný z pšenice má schopnosť viazať vlhkosť, čím poskytuje posilňujúci účinok. Nielenže vlasy vyzerajú lesklejšie, ale je podporená aj ich elasticita, čím sa redukuje lámavosť.

  Intenzívny kondicionér pre všetky typy vlasov

  Intenzívny vlasový kondicionér od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený na výživu a revitalizáciu vlasov. Kondicionér obsahuje cukrovú repu, ktorá je bohatá na betaín, prírodnú zlúčeninu, ktorá sa viaže na pokožku hlavy a poskytuje jej upokojujúci účinok. Okrem toho pomáha znižovať statickú elektrinu vlasov a posilňuje odolnosť vlasov voči poškodeniu.

  Aplikácia

  Naneste šampón na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite vodou. Je vhodný na každodenné použitie. Po umytí šampónom aplikujte kondicionér na mokré vlasy. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom vlasy dôkladne opláchnite vodou.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  Podrobnosti
  SKU91946
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging2x8ml
  EAN4011061919466
  Typ produktuŠampóny, Kondicionéry
  Typy vlasovNormálne vlasy
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Šampón MILD na denné použitie/kondicionér
  Your Rating