VZORKA Šampón AQUA na hydratáciu/maska na vlasy

SKU:91937
1,00 €
Šampón poskytuje vlasom potrebnú hydratáciu. Intenzívna maska sa zameriava na špecifické potreby končekov vlasov a pomáha predchádzať ich poškodeniu. Vegánska prírodná vlasová starostlivosť.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91937

Vzorka obsahuje:

  Šampón AQUA pre suché vlasy, na hydratáciu

  Šampón prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval suchým vlasom hydratáciu a výživu. Zloženie šampónu je navrhnuté aby hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo vlasy, zabraňoval poškodeniu a súčasne zvyšovalo hebkosť a prirodzený lesk.

  Obsahuje Sodium PCA, organickú zložku, ktorá má prirodzene silnú schopnosť zadržiavať vlhkosť vo vlasoch a znižovať ich elektrizovanie. Pšeničný proteín, vďaka ktorému sú vlasy posilnené, zvlhčené a so zdravým leskom. Pšeničný proteín pôsobí ako spojivo, ktoré priľne k vlhkosti, pričom posilňuje a zvyšuje pružnosť prameňov. Aloe vera dodáva vlasom vitamíny, minerály a aminokyseliny.

  Intenzívna maska pre všetky typy vlasov

  Intenzívna maska ​​na vlasy od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je navrhnutá, aby poskytla intenzívnu starostlivosť a výživu všetkým typom vlasov. Táto maska ​​​​má schopnosť preniknúť do štruktúry vlasov, poskytuje ochranu a výživu zvnútra von, v konečnom dôsledku zabraňuje poškodeniu.

  Maska je vyrobená z oleja z cukrovej repy a ricínového oleja, ktoré pôsobia ako primárne vyživujúce látky, znižujú elektrizovanie vlasov a upokojujú pokožku hlavy. Okrem toho pšeničný proteín v maske viaže vlhkosť, posilňuje vlasy a dodáva im pružnosť a lesk. Súčasťou je aj mandľový olej, ktorý vyhladzuje povrch vlasov a upokojuje pokožku hlavy. Výsledkom je, že vlasy sú lesklejšie, menej lámavé a ľahšie sa rozčesávajú.

  Aplikácia

  Naneste šampón na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite vodou. Je vhodný na každodenné použitie. Po umytí šampónom aplikujte masku na mokré vlasy. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom vlasy dôkladne opláchnite vodou.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Spoločnosť spĺňa všetkých päť krokov klimatickej stratégie.
  Podrobnosti
  SKU91937
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging2x8ml
  EAN4011061919374
  Typ produktuŠampóny, Masky na vlasy
  Typy vlasovSuché vlasy
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Šampón AQUA na hydratáciu/maska na vlasy
  Your Rating