VZORKA Šampón ACTIVE proti lupinám/kondicionér

SKU:91949
1,00 €
Šampón proti lupinám upravuje stav pokožky hlavy, čím znižuje podráždenie a svrbenie. Pomáha tiež predchádzať ďalšej tvorbe lupín. Hĺbkový kondicionér sa postará o špecifické potreby vlasových končekov, dodávajúc im potrebnú hydratáciu a výživu.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91949

Vzorka obsahuje:

  Šampón ACTIVE proti lupinám

  Šampón ANNEMARIE BÖRLIND aktívne pôsobí na prevenciu a redukciu lupín. Okrem toho má pozitívny vplyv na problémy, ako je vypadávanie vlasov, rozštiepené končeky a poruchy rastu vlasov. Zvyšuje kvalitu a rast vlasov, podporuje ich elasticitu, dodáva im výživu a lesk. Šampón tiež slúži na ochranu vlasov pred škodlivými vonkajšími faktormi, ako je mechanické poškodenie spôsobené činnosťami ako česanie, fénovanie alebo kulmovanie. Pomáha pri zachovaní prirodzenej rovnováhy pokožky hlavy, zmierňuje akékoľvek nepohodlie a svrbenie.

  Intenzívny kondicionér pre všetky typy vlasov

  Intenzívny vlasový kondicionér od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený na výživu a revitalizáciu vlasov. Kondicionér obsahuje cukrovú repu, ktorá je bohatá na betaín, prírodnú zlúčeninu, ktorá sa viaže na pokožku hlavy a poskytuje jej upokojujúci účinok. Okrem toho pomáha znižovať statickú elektrinu vlasov a posilňuje odolnosť vlasov voči poškodeniu.

  Aplikácia

  Naneste šampón na mokré vlasy, vmasírujte a dobre opláchnite vodou. Môže sa používať denne. Po šampóne naneste kondicionér. Vytlačte potrebný obsah kondicionéru a rukami ho vmasírujte do mokrých vlasov. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Spoločnosť spĺňa všetkých päť krokov klimatickej stratégie.
  Podrobnosti
  SKU91949
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging2x8ml
  EAN4011061919497
  Typ produktuŠampóny, Kondicionéry
  Typy vlasovLupiny
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Šampón ACTIVE proti lupinám/kondicionér
  Your Rating