VZORKA NATU KOLAGEN BOOST línia

Hodnotenie:
90%
SKU:602010
2,50 €

Línia NATU KOLAGEN je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí bojujú so stratou elasticity pokožky. Tieto produkty poskytujú pokožke intenzívnu hydratáciu a spevnenie. Sú vhodné pre všetky typy pleti.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602010

Vzorka obsahuje:

Účinná prírodná starostlivosť od certifikovanej značky kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND pre všetky typy pokožky od 30 rokov. ANNEMARIE BÖRLIND je prvou značkou prírodnej kozmetiky, ktorá vo svojich produktoch NATU KOLAGEN BOOST využíva prírodný, vegánsky kolagén získaný z kukuričného, sójového a pšeničného proteínu. Vegánsky kolagén má lepšiu schopnosť uzamykania vlhkosti ako tradičný kolagén. Kolagénové produkty možno začleniť do každodennej starostlivosti ako systematické posilňovače účinku alebo použiť samostatne.

Aplikácia

Sérum pre plnšie pery: Podľa potreby naneste na pery a ich kontúry. Môže sa objaviť jemné brnenie alebo mierny pocit šteklenia, ktoré je spôsobené obsahom sečuánskeho korenia. Ustúpi do 5 - 10 minútach.
Ľahký krém na tvár: Po vyčistení a tonizácii ráno a večer naneste primerané množstvo na pokožku. Následne pokračujte vo svojej bežnej dennej alebo nočnej starostlivosti o pleť.
Sérum na krk a dekolt: Každé ráno a večer naneste na krk a dekolt a jemne vmasírujte valčekom smerom nahor. Otvorte a zatvorte valček v smere šípky a po použití ho očistite studenou vodou.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • COSMOS je medzinárodný certifikát označujúci prírodnú alebo bio kozmetiku od zloženia až po spracovanie a balenie.
Podrobnosti
SKU602010
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging3x2ml
EAN4011061228032
Typ pletiNa vrásky
Typ produktuDenné krémy, Pleťové séra, fluidy
Produktová líniaVEGÁNSKY KOLAGÉN
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA NATU KOLAGEN BOOST línia
Your Rating