VZORKA Hydro Booster intenzívne sérum pre dehydrovanú pleť

SKU:603215
1,50 €

Sérum určené pre suchú a dehydrovanú pleť s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej ponúka intenzívnu hydratáciu a regeneráciu pokožky. Zlepšuje elasticitu a minimalizuje viditeľnosť jemných línií a vrások vzniknuté v dôsledku dehydratácie.

Dostupnosť: Skladom
SKU
603215

Vzorka obsahuje:

Zažite okamžité účinky intenzívneho séra vyvinutého pre suchú a dehydrovanú pleť. Toto sérum prináša dodatočnú dávku vlhkosti prostredníctvom koncentrovaného zloženia vysokého obsahu aktívnych hydratačných látok, ktoré vyhladzujú nerovnosti pleti a redukujú prvé vrásky.

Jeho unikátne zloženie obsahuje červené riasy a hubu rôsolovku, ktoré stimulujú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti. Týmto spôsobom sa účinne vypĺňajú vrásky vzniknuté nedostatkom hydratácie a vlhkosti. Sérum obsahuje aj botanickú kyselinu hyalurónovú, ktorá nielenže prispieva k udržiavaniu vysokého obsahu vlhkosti v pokožke, ale zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi. Výsledkom je svieža a posilnená pleť.

Aplikácia

Po očistení naneste intenzívne sérum na tvár a následne pokračujte s použitím denného alebo nočného krému. Koncentráty sú k dispozícii v menšom objeme (15 ml - 20 ml) kvôli ich vysoko koncentrovanému zloženiu. Vzhľadom na túto koncentráciu poskytujú 2 - 3 dávky koncentrátu 3-násobne väčšiu silu v porovnaní s bežným sérom, kde je koncentrácia prispôsobená väčšiemu štandardnému objemu.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • COSMOS je medzinárodný certifikát označujúci prírodnú alebo bio kozmetiku od zloženia až po spracovanie a balenie.
Podrobnosti
SKU603215
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
EAN4011061236457
Typ pletiNa suchú pleť, Na hydratáciu
Typ produktuPleťové séra, fluidy
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Hydro Booster intenzívne sérum pre dehydrovanú pleť
Your Rating