VZORKA Fluid Make-up

SKU:602866-1
Už od 1,00 €
Tekutý make-up je určený pre prirodzene hladký a hydratovaný vzhľad pleti. Poskytuje prirodzený a rovnomerný vzhľad počas celého dňa. Je vhodný pre všetky typy pleti.
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
602866-1

Vzorka obsahuje:

Hydratačný tekutý základ prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je navrhnutý tak, aby poskytoval pleti prirodzený matný vzhľad a zároveň ju hydratoval a zjemňoval.

So stredným krytím dokáže zakryť nedokonalosti na pleti. Prírodné zložky v podkladovej báze poskytujú pokožke hydratáciu a výživu počas nosenia. Tento make-up je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jemný, hydratačný make-up, ktorý nezaťažuje pokožku.

Produkt neobsahuje mikroplasty ani deriváty minerálnych olejov.

Tento produkt nesie pečať „MICROBIOME CERTIFIED“. Čo to znamená? Tento certifikát zaručuje, že výrobok je navrhnutý tak, aby nenarušoval kožné mikrobiómy a má priaznivý vplyv na pokožku. Výberom produktu s týmto označením, si môžete byť istý, že produkt je mimoriadne šetrný k pokožke, nepoškodzuje kožnú bariéru a naopak poskytuje ochranu pleti pred vonkajšími vplyvmi. Produkty označené ako "MICROBIOME CERTIFIED/FRIENDLY" sú navrhnuté s ohľadom na udržanie rovnováhy mikroorganizmov na pokožke, čo prispieva k celkovému zdraviu a pohodliu pleti.

Aplikácia

Končekmi prstov rovnomerne rozotrite malé množstvo make-upu na pleť. Pri nanášaní pomocou štetca alebo hubky rozotrite od stredu tváre smerom von.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Zaručuje, že kozmetický výrobok zanechá kožný mikrobióm nedotknutý, čím rešpektuje rovnováhu a rozmanitosť mikrobiómu.
Podrobnosti
SKU602866-1
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging2 ml
Typ produktuMake upy, Tvár
Produktová líniaDEKORATÍVNA KOZMETIKA
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Fluid Make-up
Your Rating