VZORKA Enzýmový peeling v prášku

Hodnotenie:
100%
SKU:600189
1,00 €

Enzýmový peeling predstavuje jemnú, ale mimoriadne účinnú metódu čistenia a ošetrenia pokožky, ktorá cieľovo reaguje na potrebu revitalizácie a omladenia. Jeho unikátna formula je založená na prírodných enzýmoch, ktoré pomáhajú rozpúšťať a odstraňovať odumreté kožné bunky, nečistoty a nadbytočný kožný maz.

Dostupnosť: Skladom
SKU
600189

Vzorka obsahuje:

Inovatívny práškový peeling značky ANNEMARIE BÖRLIND, ktorý hĺbkovo čistí, zjemňuje a vyhladzuje pokožku bez použitia mechanických peelingových čiastočiek. Prírodný peeling obsahuje aktívne rastlinné enzýmy, ktoré uvoľňujú odumreté kožné bunky a stimulujú vznik nových, výsledkom čoho je viditeľne jasnejšia a hladšia pleť. Pokožka je tiež po každom použití omladená a zanecháva zamatovo hebkú.

Zloženie obsahuje certifikované organické aloe vera, ktoré dodáva pokožke esenciálne aminokyseliny, vitamíny a minerály. Tento peeling je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej a neobsahuje žiadne deriváty minerálnych olejov.

Enzýmový peeling dokáže plnohodnotne nahradiť iné čistiacie prípravky na pleť. Je vhodný aj na čistenie nalíčenej pleti. Následne pokračujte v bežnej starostlivosti o pleť alebo podľa potreby použite pleťovú masku.

  Aplikácia

  Používajte denne ráno a/alebo večer po umytí a odlíčení pleti. Na dlaň nasypte trochu prášku, speňte ho malým množstvom vody a potom naneste na navlhčenú tvár. Nechajte pôsobiť približne 1 minútu a potom opláchnite vodou. Produkt vydrží až na 100 aplikácií.

  Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Spoločnosť spĺňa všetkých päť krokov klimatickej stratégie.
  Podrobnosti
  SKU600189
  ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
  Packaging1g
  EAN4011061214387
  Typ pletiNa vrásky, Na suchú pleť, Na hydratáciu, Na mladú pleť, Na zmiešanú pleť, Na citlivú pleť, Na problémovú pleť, akné, Na normálnu pleť
  Typ produktuPeelingy
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktVZORKA Enzýmový peeling v prášku
  Your Rating

  SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, DISTARCH PHOSPHATE, GLUCOSE, TALC, KAOLIN, TAPIOCA STARCH, MALTODEXTRIN, AQUA [WATER], XANTHAN GUM, AROMA [FRAGRANCE], GALACTARIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SUBTILISIN, LINALOOL, LIPASE