VZORKA Anti-aging revitalizér intenzívne sérum pre zrelú pleť

SKU:603218
1,50 €
Tento produkt regeneruje namáhanú zrelú pleť a účinne zmenšuje vrásky, čím prispieva k mladistvému vzhľadu a pevnejším kontúram tváre. Viditeľné výsledky sú zaznamenané už po krátkej dobe používania.
Dostupnosť: Skladom
SKU
603218

Vzorka obsahuje:

Intenzívne sérum ANNEMARIE BÖRLIND proti starnutiu je navrhnuté tak, aby vyhovelo potrebám zrelej pleti, ktorá je náchylná na vrásky, jemné linky a stratu elasticity. Toto sérum poskytuje pokožke okamžitú, vysoko koncentrovanú a účinnú dávku aktívnych anti-aging zložiek.

Medzi tieto účinné látky patrí sečuánske korenie, ktoré je známe svojimi silnými účinkami proti starnutiu, ktoré regenerujú pokožku a minimalizujú výskyt vrások a jemných liniek. Sérum tiež pomáha udržiavať optimálnu úroveň hydratácie a zabraňuje strate vlhkosti z pokožky, okrem toho má protizápalové a regeneračné vlastnosti.

Tento koncentrát nielen poskytuje aktívne látky proti starnutiu, ale zároveň zvyšuje účinnosť nasledujúcej anti-aging starostlivosti. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre denný krém, nočný krém alebo pleťovú masku, revitalizačný koncentrát zabezpečuje, že aktívne zložky preniknú hlboko do pokožky, čo znamená výraznejší účinok než len na povrchu pokožky.

Aplikácia

Po očistení naneste intenzívne sérum na tvár a následne pokračujte s použitím denného alebo nočného krému. Koncentráty sú k dispozícii v menšom objeme (15 ml - 20 ml) kvôli ich vysoko koncentrovanému zloženiu. Vzhľadom na túto koncentráciu poskytujú 2 - 3 dávky koncentrátu 3-násobne väčšiu silu v porovnaní s bežným sérom, kde je koncentrácia prispôsobená väčšiemu štandardnému objemu.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • COSMOS je medzinárodný certifikát označujúci prírodnú alebo bio kozmetiku od zloženia až po spracovanie a balenie.
  • Spoločnosť spĺňa všetkých päť krokov klimatickej stratégie.
Podrobnosti
SKU603218
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging2 ml
EAN4011061236464
Typ pletiNa vrásky
Typ produktuPleťové séra, fluidy
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Anti-aging revitalizér intenzívne sérum pre zrelú pleť
Your Rating
AQUA [WATER], ALCOHOL, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, BENTONITE, AROMA [FRAGRANCE], PRINSEPIA UTILIS SEED OIL [DHATELO], PCA GLYCERYL OLEATE, BENZYL ALCOHOL, OLEYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, PISTACIA LENTISCUS GUM [MASTIC], ADENOSINE, LINALOOL, 99,20 % NATURAL ORIGIN OF TOTAL.