VZORKA Anti-aging make-up

SKU:602870-1
Už od 1,00 €

Anti-aging make-up poskytuje vysoké krytie. Príjemná textúra je obohatená o kvalitné prírodné zložky, vďaka čomu nezaťažuje pleť. Vytvára zmatnený a vyhladený efekt. Make-up je vhodný pre všetky typy pleti.

Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
602870-1

Vzorka obsahuje:

Ak túžite po prírodnom make-upe, ktorý je ľahký a zároveň poskytuje vysoké krytie, anti-aging make-up je skvelou voľbou. Vysoko krycí make-up proti starnutiu od ANNEMARIE BÖRLIND, certifikovanej prírodnej kozmetickej kozmetiky, je výbornou voľbou pre všetky typy pleti.

Obsahuje prírodné zložky, ktoré ponúkajú nielen bezchybné krytie, ale zároveň bojujú proti známkam starnutia. Zloženie posilňuje kolagénové vlákna vo vašej pokožke, zvýrazňuje kontúry tváre a zlepšuje elasticitu.

Obsahuje olej z kamélie a aloe vera, ktoré hydratujú, zjemňujú a vyhladzujú pokožku. Príjemná textúra mejkapu zjemní štruktúru pleti a redukuje vrásky, výsledkom čoho je prirodzený a jednotný vzhľad, ktorý vydrží celý deň a je ideálny na akúkoľvek udalosť.

Výrobok je bez derivátov minerálnych olejov a mikroplastov.

Tento produkt nesie pečať „MICROBIOME CERTIFIED“. Čo to znamená? Tento certifikát zaručuje, že výrobok je navrhnutý tak, aby nenarušoval kožné mikrobiómy a má priaznivý vplyv na pokožku. Výberom produktu s týmto označením, si môžete byť istý, že produkt je mimoriadne šetrný k pokožke, nepoškodzuje kožnú bariéru a naopak poskytuje ochranu pleti pred vonkajšími vplyvmi. Produkty označené ako "MICROBIOME CERTIFIED/FRIENDLY" sú navrhnuté s ohľadom na udržanie rovnováhy mikroorganizmov na pokožke, čo prispieva k celkovému zdraviu a pohodliu pleti.

Aplikácia

Naneste produkt na prsty a aplikujte ho rovnomerne na celú pleť, začínajúc od čela a pokračujte cez nos, bradu a líca. Jemne rozotrite produkt až k vlasovej línii, ušiam a krku.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
  • Zaručuje, že kozmetický výrobok zanechá kožný mikrobióm nedotknutý, čím rešpektuje rovnováhu a rozmanitosť mikrobiómu.
Podrobnosti
SKU602870-1
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging2 ml
Typ produktuMake upy, Tvár
Produktová líniaDEKORATÍVNA KOZMETIKA
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Anti-aging make-up
Your Rating