Pleťový olej proti modrému svetlu 3v1 pre suchú, dehydrovanú pleť

Hodnotenie:
94%
SKU:600053
39,90 €
Pleťový olej na ochranu pokožky pred škodlivými účinkami modrého svetla, ktoré vedie k predčasnému starnutiu. Okrem ochranný vlastností hydratuje suchú pokožku, posilňuje kožnú bariéru a zlepšuje jej elasticitu. Zanecháva pokožku jemnú a vláčnu.
Dostupnosť: Skladom
SKU
600053

Inovatívny ochranný pleťový olej 3v1 od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND posilňuje a zjemňuje suchú a dehydrovanú pokožku. Vďaka svojmu prirodzenému filtru proti modrému svetlu poskytuje ochranu pred škodlivým modrým svetlom vyžarovaným z elektronických zariadení, ktoré môže spôsobiť poškodenie bunkovej štruktúry pokožky a urýchliť proces starnutia.

Zloženie obsahuje vzácne esenciálne oleje fair trade, ako je olej Inka Omega, olej Kahai a olej z ružovej čerešne z Nepálu, ktoré vyživujú suchú pokožku a zvyšujú jej elasticitu, výsledkom čoho je hladká a pružná textúra.

Ružový čerešňový olej z Nepálu, ktorý je základom produktu, sa získava prostredníctvom sociálno-ekologického projektu podporovaného ANNEMARIE BÖRLIND. Pomáha miestnym farmárkam v okrese Humla v západnom Nepále dosiahnuť finančnú stabilitu a prístup k vzdelaniu. Kúpou tohto oleja môžete podporiť tieto ženy a ich komunity a zároveň si užívať výhody tohto výnimočného produktu starostlivosti o pleť. Taktiež výroba oleja Inka Omega sa nachádza v Peru, kde je súčasťou spravodlivého obchodu APOLPAWA. Na druhej strane olej Kahai pochádza z pestovania orechov Kahai v Kolumbii, čo je prostriedok podpory pre viac ako dvesto rodín.

Produkt získal množstvo ocenení za svoje prelomové zloženie a účinnosť.

Vlastnosti

Posilňuje a zjemňuje suchú a dehydrovanú pokožku.
Zvyšuje elasticitu.
Chráni pred predčasný starnutím spôsobeným vplyvom modrého svetla.

Aplikácia

Ráno a večer aplikujte 2 - 3 kvapky oleja na očistenú pokožku. V prípade potreby použite následne denný alebo nočný krém. Odporúčame kombinovať tento produkt s ďalšími výrobkami z radov LL Regeneration, System Absolute Anti-Aging alebo Naturoyle Biolifting.

Vedeli ste, že:

Olej Kahai je bohatý na retinol a navyše vynikajúco hydratuje pokožku a podporuje jej prirodzený regeneračný proces.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok neobsahuje lepok.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU600053
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging30ml
EAN4011061214967
Typ pletiNa vrásky, Na suchú pleť, Proti modrému svetlu
Typ produktuPleťové séra, fluidy
Write Your Own Review
Hodnotený produktPleťový olej proti modrému svetlu 3v1 pre suchú, dehydrovanú pleť
Your Rating
SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL [JOJOBA], CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE, SQUALANE, PRINSEPIA UTILIS SEED OIL [DHATELO], CARYODENDRON ORINOCENSE SEED OIL, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], AROMA [FRAGRANCE], ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT [ROSEMARY], TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL [SAFFLOWER], GLYCINE SOJA OIL [SOYBEAN], LINALOOL, PORPHYRA UMBILICALIS EXTRACT, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, XANTHOPHYLL, EUGENOL, TOCOPHEROL