Pleťové tonikum COMBINATION pre zmiešanú pleť

Hodnotenie:
97%
SKU:641
27,90 €
Tonikum, ktoré slúži na viazanie prebytočného mazu a poskytuje zmatnenie pleti. Normalizuje produkciu mazu a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.
Dostupnosť: Skladom
SKU
641

Prírodné tonikum línie Combination System Balance, vytvorené certifikovanou prírodnou kozmetickou značkou ANNEMARIE BÖRLIND, je druhým krokom v systematickom režime starostlivosti o pleť pre osoby s mastnou T-zónou a suchými lícami, ktoré potrebujú obnoviť rovnováhu. Toto tonikum obsahuje molekuly cyklodextrínového cukru, ktoré viažu prebytočný maz, výsledkom čoho je zmatnenie pleti.

Vlastnosti

Udržuje rovnováhu tvorby kožného mazu.
Dodáva pleti matný vzhľad.
Poskytuje ochranu proti skorému starnutiu pokožky.

Aplikácia

Aplikujte prírodné tonikum na pleť ráno a večer. Použite navlhčený vatový tampón a aplikujte na vyčistenú pokožku, nechajte pôsobiť. Potom aplikujte denný alebo nočný krém, ideálne z rovnakej línie.

Vedeli ste, že:

Tonikum obsahuje výťažok zo zeleného čaju, ktorý má silný antioxidačný účinok, čím chráni pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím pokožky.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok neobsahuje lepok.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU641
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging150ml
EAN4011061006418
Typ pletiNa zmiešanú pleť
Typ produktuPleťové séra, fluidy
Produktová líniaCOMBINATION
Write Your Own Review
Hodnotený produktPleťové tonikum COMBINATION pre zmiešanú pleť
Your Rating
AQUA [WATER], ALCOHOL, SORBITOL, CYCLODEXTRIN, PANTHENOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, ARGININE, AROMA [FRAGRANCE], LINALOOL, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID