Kozmetická špongia 2 ks

Hodnotenie:
80%
SKU:047
7,90 €

Kozmetická špongia navrhnutá nielen na aplikáciu, ale aj na odstránenie čistiaceho mlieka alebo gélu. Je tiež skvelou voľbou pre jednoduché odstránenie tvárových masiek, čím poskytuje efektívnu a pohodlnú starostlivosť o pleť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
047

Kozmetická špongia je navrhnutá pre dvojitý účel: nielenže umožňuje hladké nanášanie a efektívne odstraňovanie čistiacich produktov ako sú mlieka alebo gély. Vďaka svojej štruktúre je tento nástroj tiež nesmierne účinný pri odstraňovaní odumretých kožných buniek, čím predchádza ich hromadeniu a zabraňuje upchávaniu pórov.

Kozmetická špongia má významné prínosy pre masáž podkožného tukového tkaniva a stimuláciu mazových žliaz, ktoré môžu byť často upchaté, vedúc k nepríjemnému podráždeniu pokožky. Pravidelné používanie tejto špongie podporuje regeneráciu kožných buniek a prispieva k rýchlejšej obnove epidermy, čím podporuje vznik zdravého a sviežeho vzhľadu pleti.

Pre zabezpečenie najlepších výsledkov a hygienického použitia je doporučené pred prvým použitím špongiu dôkladne opláchnuť v teplej vode. Po každom použití by mala byť špongia riadne vyčistená a pre extra dezinfekciu je možné ju občas povariť vo vode, čo zabezpečí jej dlhodobú čistotu a bezpečnosť pri opätovnom používaní.

Podrobnosti
SKU047
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging2ks
EAN4011061000478
Typ produktuIné
Write Your Own Review
Hodnotený produktKozmetická špongia 2 ks
Your Rating