-33%
Novinka

ECTOIN Anti-aging fluid + 50 % objemu ZADARMO 75 ml

Hodnotenie:
100%
SKU:603601
Bežná cena 56,90 € Znížená cena 37,90 €
Fluid intenzívne hydratuje pleť, viditeľne redukuje vrásky, posilňuje prirodzenú odolnosť kože a podporuje vitalitu buniek. Po jeho použití je pokožka vyhladená a spevnená. Tento fluid je ideálny pre všetky typy pleti, obzvlášť je však vhodný pre citlivú a zrelú pleť.
Dostupnosť: Skladom
SKU
603601

ECTOIN Anti-Aging fluid od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, ktorá pochádza z dielne známej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, prináša pokožke hĺbkovú hydratáciu a zvyšuje jej prirodzenú odolnosť. Už po krátkom používaní sú vrásky na pleti viditeľne zjemnené. Fluid je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorý trpia citlivosťou, akné a neskorým akné. Ektoin podporuje prirodzenú vitalitu kožných buniek, zmierňuje citlivosť pokožky, bojuje proti predčasnému starnutiu a pomáha redukovať vrásky. Ceramidy zabezpečujú hlbokú hydratáciu, udržiavajú v pokožke vlhkosť a posilňujú ochrannú bariéru pleti.

Tento produkt je bez pridania syntetických vôní, mikroplastov a iných prísad, ktoré by mohli pokožku podráždiť, čím je ideálnou voľbou pre terapeutickú starostlivosť u alergikov, ako aj pre osoby trpiace atopickým ekzémom, psoriázou, rosaceou či neskorým akné.

Produkty DADO SENS sú vyvíjané a testované v úzkej spolupráci s dermatologickými ústavmi a klinikami, zaručujúc ich vysokú kvalitu a efektivitu.

20 žien vo vekovom rozpätí od 31 do 65 rokov (s priemerným vekom 42,5 roka), trpiacich atopickou dermatitídou (neurodermatitídou), používalo EKTOIN anti-aging fluid počas štyroch týždňov, pričom aplikovali fluid dvakrát denne. Výsledky používania EKTOIN anti-aging fluidu ukázali:
+ zvýšenie elasticity pokožky
+ redukciu vrások
+ zníženie citlivosti

Vlastnosti

Redukuje výskyt vrások.
Redukuje citlivosť pokožky.
Poskytuje ochranu proti predčasnému starnutiu vyvolanému nadmerným vystavením UV žiareniu.

Aplikácia

Kozmetický produkt jemne a rovnomerne nanášajte ráno a večer na očistenú tvár.

Vedeli ste, že:

Tento produkt nezahŕňa iba výnimočný ectoin, ale tiež obsahuje Iris Florentina (extrakt z koreňa kosatca florentského), bohatý na izoflavonoidy, ktoré stimulujú hustotu kože a dodávajú pleti pružnosť.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok neobsahuje lepok.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU603601
EAN4011140218060
ManufacturerDADO SENS
Typ pletiNa vrásky, Na citlivú pleť, Na problémovú pleť, akné
Typ produktuPleťové séra, fluidy
Packaging75ml
Write Your Own Review
Hodnotený produktECTOIN Anti-aging fluid + 50 % objemu ZADARMO 75 ml
Your Rating
Súvisiace produkty