Darčeková poukážka v hodnote 30 €

SKU:2000
30,00 €
Darčeková poukážka v hodnote 30 € na nákup prírodnej kozmetiky je vždy k dispozícii a je tak skvelým darčekom k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, meniny, Vianoce, výročia alebo len tak. Je to vhodný darček pre každého, či už je to muž, žena, priateľka alebo dokonca člen rodiny.
Dostupnosť: Skladom
SKU
2000

Ak hľadáte darček, ale nie ste si istí preferenciami obdarovaného alebo typom pleti, darčeková poukážka na celý náš sortiment kozmetiky, je ideálnou voľbou. Je to všestranný darček, ktorý môžu obdarovať muži aj ženy, ale aj priatelia, rodina či známi. Či už ide o Vianoce, narodeniny alebo Nový rok, darčeková poukážka je premysleným darčekom, ktorý ocení každý.

Po dokončení nákupu vám poskytneme fyzickú kópiu darčekového poukazu. Poukaz bude platný 365 dní od dátumu zakúpenia cez náš e-shop.

Účelom nasledujúceho textu je naviesť zákazníkov, ako využiť darčekový poukaz v internetovom obchode www.annemarieborlind.sk. Pri nákupe jednoducho zadajte poskytnutý jedinečný kód do určeného poľa „Kód darčekového poukazu“. Hodnota poukážky sa potom odpočíta od konečnej sumy splatnej pri nákupe a zobrazí sa na potvrdenie pred dokončením objednávky.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo váhania ohľadom využitia darčekovej poukážky nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0917 515 870. Náš tím je vám k dispozícii a ochotne vám pomôže s akýmikoľvek otázkami, ktoré môžete mať.

Naše zásady neumožňujú vrátenie peňažného nesúladu medzi hodnotou poukážky a sumou použitou pri nákupe v e-shope. Hodnota poukážky bude odpočítaná z pôvodnej faktúry.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU2000
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging1ks
EAN9876543210001
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčeková poukážka v hodnote 30 €
Your Rating