Očné vankúšiky, vegánske obklady ROSE NATURE s chladivým a revitalizačným efektom

Hodnotenie:
92%
SKU:603211
30,90 €

Očné obklady ROSE NATURE poskytujú osviežujúce pocity wellness vďaka svojej chladivej receptúre. Ich unikátny PR³ komplex z troch druhov ruží ponúka ochranu proti modrému svetlu a jeho negatívnym účinkom. Tieto obklady oživia, rozjasnia oblasť okolo očí a redukujú tmavé kruhy a vačky pod očami.

Dostupnosť: Skladom
SKU
603211

ROSE NATURE očné chladiace obklady prinášajú okamžité osvieženie a úľavu pre oblasť okolo očí. Vďaka ich chladivému zloženiu si môžete užiť momenty relaxácie, ktoré vaše oči nechajú žiariť. Ich výnimočný PR³ komplex zahŕňajúci tri druhy ruží pôsobí ako ochranná bariéra proti negatívnym vplyvom modrého svetla, zabraňuje reakciám ako sú podráždenia, tmavé kruhy a opuchy pod očami.

Produktová rada ROSE NATURE System anti-digital bola špecificky vyvinutá ako anti-aging riešenie pre mladých ľudí. Výrobky tejto línie obsahujú inovatívne zložky, ktoré chránia mladistvý vzhľad a vitalitu pleti. S týmito produktami môžete byť istí, že vaša pleť bude dlhodobo vyživovaná a ochránená pred environmentálnymi vplyvmi a modrým svetlom, ktoré by mohli prispieť k predčasnému starnutiu.

Vlastnosti

Chráni pred škodlivými vplyvmi modrého svetla.
Redukujú tmavé kruhy a vačky pod očami.
Podporujú bunkovú detoxikáciu.

Aplikácia

Priložte gélovú stranu na vyčistenú pleť pod očami. Odstráňte ich po 10 minútach.

Vedeli ste, že:

Expozícia modrému svetlu, ktoré je vyžarované digitálnymi zariadeniami ako sú smartfóny, tablety a počítačové monitory, môže významne prispieť k zvýšeniu rizika vývoja pigmentových škvŕn a vrások, obzvlášť v citlivých oblastiach ako je brada a líca.

Certifikáty kvality a trvalej udržateľnosti

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.
Podrobnosti
SKU603211
ManufacturerANNEMARIE BÖRLIND
Packaging6x2 ks
EAN4011061236389
Typ pletiProti modrému svetlu, Na normálnu pleť
Typ produktuOčné krémy
Produktová líniaROSE NATURE
Write Your Own Review
Hodnotený produktOčné vankúšiky, vegánske obklady ROSE NATURE s chladivým a revitalizačným efektom
Your Rating
AQUA [WATER], GLYCERIN, CHONDRUS CRISPUS POWDER [CARRAGEENAN], SORBITOL, CELLULOSE GUM, PHENETHYL ALCOHOL, VERBASCUM THAPSUS EXTRACT, SODIUM LEVULINATE, AROMA [FRAGRANCE], SODIUM ANISATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, CITRC ACID, CITRONELLOL, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, TREHALOSE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CISTUS INCANUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ROSA FLORIBUNDA CALLUS EXTRACT